Zachęcamy do udziału w Pielgrzymce Strażaków do Wiednia

Zachęcamy do udziału w Pielgrzymce Strażaków i Sympatyków Pożarnictwa do Wiednia.

wiedeń SzczepanPIELGRZYMKA STRAŻAKÓW I SYMPATYKÓW POŻARNICTWA DO SANKTUARIUM  ŚW. FLORIANA - AUSTRIA

Dzień 1 - wyjazd z Płocka - zwiedzanie Brna (Czechy) - Katedra św. Pawła i Piotra oraz twierdza Spielberg. Nocleg w okolicy Brna.

Dzień 2 - Wiedeń. Spacer z przewodnikiem po Starym Mieście - Katedra Św. Szczepana, Opera Wiedeńska oraz Hofburg - rezydencja cesarska. Następnie Kahlenberg – wzgórze  na obrzeżach Wiednia, z kościołem pw. Św. Józefa. Nocleg w miejscowości Mariazell.

Dzień 3 - Sanktuarium Maryjne w Maria Zell. Następnie miejscowość Sankt Florian - miejsce pochówku Św. Floriana. Nocleg w okolicach Brna.

Dzień 4 - Ołomuniec (Czechy) - zwiedzanie rynku z zabytkową Kolumną Trójcy Przenajświętszej, Kaplicą św. Jana Sarkandra oraz Katedrą ołomuniecką, a następnie Święta Góra. Przejazd do Płocka.

Koszt pielgrzymki 1920zł + 50€.

Zapisy do 31.03.2024r,

Kontakt i więcej informacji w linku poniżej