III Ogólnopolska Olimpiada Sportowo-Pożarnicza

Otrzymaliśmy zaproszenie na organizowaną w dniach 12 i 13 września 2015 roku w Szczawnicy-Jaworkach III Ogólnopolską Olimpiadę Sportowo-Pożarniczą Strażaków OSP.

001Na położonej w przepięknej górskiej scenerii Arenie Narciarskiej Jaworki-Homole, będą rywalizować pomiędzy sobą zespoły OSP z całego kraju. W ciągu dwóch dni, bez wcześniejszych eliminacji, 5-osobowe drużyny strażackie na arenie sportowej będą miały do pokonania różne przeszkody i zadania do zaliczenia. Klasyfikacja startujących drużyn jest z podziałem na druhów, druhny i zespoły mieszane. W przypadku trudności ze skompletowaniem przez daną jednostkę OSP pełnego składu, można zgłosić drużynę składającą się z zawodników z kilku jednostek OSP np. reprezentację miejscowości, gminy lub powiatu. Wiek uczestniczących w zawodach druhów i druhen od 18 lat wzwyż. Organizator doopuszcza do startu 2 zawodników w drużynie z danej jednostki OSP w wieku od 16 lat. Warunki uczestnictwa i szczegóły dotyczące zawodów podane są w regulaminie zawodów.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy strażaków i kibiców wraz z rodzinami na imprezę sportową, podczas której nie zabraknie sportowych emocji, ale również świetnej zabawy oraz dodatkowych atrakcji.

Druhowie z OSP w Wyszynie chętni do udziału w Olimpiadzie proszeni są o kontakt z dh Krzysztofem Wiśniewskim.
Nasza jednostka pokryje koszty udziału w Olimpiadzie.

PROGRAM III OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY SPORTOWO-POŻARNICZEJ STRAŻAKÓW OSP - 2015

12 wrzesień 2015 r. (sobota)
800 - 930 rejestracja drużyn, wydawanie numerów startowych oraz przyjmowanie opłat startowych w biurze zawodów, odprawa techniczna sędziów
1000 oficjalne rozpoczęcie Olimpiady