Absolutorium dla Zarządu

W sobotę 8 marca br. w naszej strażnicy odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków OSP w Wyszynie.

001Po przyjęciu porządku obrad wszystkim obecnym kobietom wręczono kwiaty z okazji przypadającego w tym dniu Święta Kobiet a następnie uhonorowano dyplomami uznania druhów, którzy w roku 2013 brali udział w zawodach sportowych: (drużyna MDP) - Karol Brzeziński, Mateusz Brzeziński, Dawid Graczykowski, Jan Gretkowski, Marcin Gretkowski, Dariusz Kapuściński, Marcin Kapuściński, Michał Małecki, Dariusz Mordzak, Arkadiusz Synowicz, Mariusz Synowicz, Norbert Szwech oraz (drużyna OSP) - Dominik Bieńkowski, Marcin Gawryś, Damian Gołębiewski, Krzysztof Czubak, Jacek Kapuściński, Arkadiusz Korzeniewski, Jarosław Korzeniewski, Karol Korzeniewski, Przemysław Przybylski, Patryk Szwech.

W wyniku głosowania jednogłośnie udzielono absolutorium zarządowi OSP w Wyszynie oraz także jednogłośnie zatwierdzono plan działalności i plan finansowy na rok 2014.
W wolnych wnioskach zabrał głos dh Grzegorz Szelągowski - prezes Klubu Honorowych Darców Krwi „Druh”, który podsumował działalność klubu oraz wystosował apel o wysłanie kartek z życzeniami dla chorej dziewczynki obchodzącej niedługo 18-te urodziny.

W zebraniu uczestniczyli zaproszeni goście

1. Lech Dąbrowski - Członek Zarządu Powiatu Płockiego
  2. Jan Kołodziejski - Przewodniczący KR OP ZOSP RP w Płocku