Przekaż 1% podatku dla naszej jednostki - to nic nie kosztuje!

Jak co roku masz okazję do wsparcia strażaków poprzez odpis 1% podatku dochodowego w rocznych zeznaniach podatkowych. Nie zostawiaj pustej rubryki! Pusta rubryka powoduje przekazanie tego ułamka Twojego podatku do budżetu Państwa!

ulotka jedna stronaKażdy Podatnik wpisując poniższe dane nic nie zyskuje ale też nic nie traci! Ma za to wpływ na to, do kogo trafią pieniądze z jego podatków. Środki uzyskane z 1% za pośrednictwem Związku OSP RP wspomagają finansowo jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych. Zebrane w ten sposób pieniądze pozwalają na zakup niezbędnego sprzętu pożarniczego i ratowniczego oraz umundurowania i odzieży ochronnej, przeprowadzanie niezbędnych remontów i budowę strażnic i organizację szkoleń i zawodów sportowo-pożarniczych. Wszystko po to, aby jak najbardziej profesjonalnie ratować czyjeś życie lub mienie. Strażacy dbają o Wasze bezpieczeństwo przez cały rok. Poświęć chwilę i wypełnij druk PIT według poniższych danych aby im za podziękować. Za każdą wpłatę bardzo dziękujemy!

DRUHNY I DRUHOWIE!
SYMPATYCY POŻARNICTWA!

ROZPOCZĘŁA SIĘ KAMPANIA 1%
TRWA OD 01.01.2022 r. DO 30.04.2022 r.

PAMIĘTAJ O NASZEJ JEDNOSTCE!
ZACHĘĆ PRZYJACIÓŁ I NAJBLIŻSZYCH!

Wypełniając PIT wpisz numer KRS:    0000 116 212
w polu „cel szczegółowy” wpisz:       OSP Wyszyna, Wyszyna 24A, 09-411 Biała.