"Postaw na rodzinę"

Zarząd OSP w Wyszynie zaprasza swoich członków do udziału w dniu 8 czerwca 2013 r. (sobota) w organizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wyszynie rodzinnym festynie organizowanym pod patronatem Urzędu Gminy Stara Biała w ramach ogólnopolskiej kampanii "Postaw na rodzinę!".

001

Festyn odbędzie się na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wyszynie. Oprócz naszej jednostki nad bezpieczeństwem czuwać będzie także Policja ze Starej Białej. W trakcie imprezy będzie można przyłączyć się do akcji honorowego krwiodawstwa - "Podaruj komuś życie".

W programie

  • w godz. od 800 do 1200 - akcja krwiodawstwa "Podaruj komuś życie - zostań bohaterem" z pokazami udzielania pierwszej pomocy, której inicjatorem jest klub honorowych dawców krwi "Druh" przy OSP w Wyszynie,
  • godz. 1100 - oficjalne otwarcie imprezy,
  • występ artystyczny przedszkolaków i uczniów Szkoły w Wyszynie,
  • animacje - gry, zabawy i konkursy dla najmłodszych,
  • balonowe zwierzątka, pokaz baniek mydlanych, zjeżdżalnia, wata cukrowa, popcorn, zabawy i atrakcje dla całej rodziny,
  • rozstrzygnięcie szkolnego konkursu "Dziadkowie to skarb każdej rodziny",
  • pokaz tańca towarzyskiego,
  • pokaz sprzętu policyjnego, strażackiego, symulator jazdy.

Podczas imprezy dostępne będą kiełbaski z grilla, ciasta domowego wypieku, kawa, herbata.