Gminne zawody sportowo-pożarnicze

W niedzielę 30 czerwca 2019 roku na Stadionie Centrum sportowego "Wierzbica" odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek OSP z terenu Gminy Stara Biała.
024  Naszą jednostkę reprezentowały dwie drużyny:
Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza chłopców w składzie; Dominik Pieńkos, Jan Skierski, Piotr Kapuściński, Kacper Sochalewski, Miłosz Krysiński, Mateusz Jagielski, Patryk Gach, Jakub Waszkiewicz i Michał Krajęta która w swojej kategorii zajeła zaszczytne I miejsce.
Męska Drużyna seniorów w składzie: Patryk Szwech, Marcin Zabielski, Marcin Kapuściński, Arkadiusz Synowicz, Marcin Gach, Michał Gach, Dariusz Waszkiewicz, Norbert Szwech i Jacek Kapuściński. Drużyna zakończyła rywalizację na VIII miejscu.
Zarząd OSP w Wyszynie bardzo serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom za zaangażowanie w przygotowaniach oraz za sportową rywalizację podczas trwania zawodów. Za rok kolejne zawody i jak zawsze będziemy walczyć o najwyższe cele.