XX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Nasza Straż Pożarna”

Już po raz dwudziesty odbędzie się Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Nasza Straż Pożarna" organizowany przez Małopolski Oddział Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa w Krakowie we współpracy z Zarządem Głównym Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Warszawie.

001Konkurs ma zadanie promowanie codziennej, trudnej i odpowiedzialnej służby strażaka, który z narażeniem własnego życia i zdrowia bieże udział w akcjach ratowania innych ludzi i ich dobytku. W dziewiętnastu poprzednich edycjach konkursu wzięło udział 349 autorów zdjęć, nadsyłając łącznie 1.371 prac. Konkurs rozgrywany będzie w jednej kategorii tematycznej: zdjęcia o tematyce pożarniczej, lecz w dwóch kategoriach wiekowych:
- KATEGORIA I: do lat 15,
- KATEGORIA II: powyżej lat 15.
Każdy uczestnik może nadesłać do 5 prac (tylko pojedyncze zdjęcia).

Zdjęcia należy wysyłać na adres:

st. bryg. Krzysztof T. Kociołek,
Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej,
os. Zgody 18, 31-951 Kraków
(kontakt tel.: 12 646-02-51, fax 12 646-01-18
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo dostarczyć osobiście.

Na kopercie ze zdjęciami należy umieścić dopisek: KONKURS FOTOGRAFICZNY.
Otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się w styczniu 2016 r.

Zdjęcia przekazywane na konkurs muszą dotrzeć do organizatorów
do dnia 31 grudnia
2015 r.(data stempla pocztowego nie ma znaczenia).
Więcej informacji można znaleźć w regulaminie: pobierz (pdf)
Karta zgłoszenia: pobierz (pdf)