Odszedł na wieczną służbę - dh Tadeusz Nowakowski

Z wielkim żalem zawiadamiamy, że w dniu 28 paździenika 2014 zmarł jeden z naszych najstarszych kolegów.
001Śp. dh Tadeusz Nowakowski mając 72 lata został nagle powołany do pełnienia wiecznej służby. Do OSP wstąpił w roku 1955, przez wiele lat sprawował w naszej jednostce funkcję skarbnika i zawsze chętnie uczestniczył we wszystkich działaniach jednostki. Cieszył się dużym autorytetem wśród społeczności strażackiej budując wzorowy wizerunek strażaka ochotnika. W imieniu wszystkich dh strażaków pragniemy podziękować Ci dh Tadeuszu za Twoją działalność w naszych szeregach w OSP i zapewnić Cię, że Twoja osoba zawsze pozostanie nam w pamięci.

Uroczystości żałobne odbędą się w kościele pod wezwaniem św. Barbary w Sikorzu o godz. 1400 w dn. 30.10.2014.
Wszystkich chętnych zapraszamy do odmówienia wspólnego różańca w Trzepowie w dn. 29.10.2014 o godz. 1600.