Zebranie strażackie

W dniu 05.10.2014 r. o godz. 1800 odbyło się zebranie członków OSP w Wyszynie.

SzkolaOd wielu lat współpracujemy z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Wyszynie i niezmiernie cieszymy się z ich nadchodzącego wielkiego święta. W dniu 14.10.2014 r. szkoła zostanie uhonorowana nadaniem imienia Kornela Makuszyńskiego. Jednocześnie podczas tej uroczystości zostanie poświęcony i przekazany sztandar. Do udziału w tej uroczystości zostaliśmy zaproszeni przez P. Dyrektor Katarzynę Warczachowską. Tego wydarzenia dotyczyło dzisiejsze spotkanie, podczas którego ustaliliśmy szczegóły naszego udziału w tym historycznym dla szkoły dniu.

Program uroczystości:
1000 Uroczysta Msza Święta w Kościele pod wezwaniem św. Barbary w Sikorzu oraz poświęcenie sztandaru szkoły.
1100 Przejazd do budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wyszynie
Poświęcenie tablicy pamiątkowej, część oficjalna i artystyczna w wykonaniu przedszkolaków i uczniów szkoły, poczęstunek dla gości.
Więcej na stronie: www.wyszyna.pl/