Igor Kaczmarek czeka na pomoc

Pomóżmy Igorkowi przekazując 1% podatku.

Igor

Prosimy o przekazanie 1 % podatku
FUNDACJA SERCE DZIECKA
im. Diny Radziwiłłowej
www.sercedziecka.org
KRS: 0000 266644

z dopiskiem: IGOR KACZMAREK
Nr konta dla wpłat: 57 1162 2202 0000 0002 0905 3111
(Igor Kaczmarek jest synkiem nauczycielki
Zespołu Szkół w Maszewie Dużym).

Igorek przyszedł na świat 24 listopada 2012r. w Szpitalu Klinicznym im. Ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie.Chłopiec urodził się ze złożoną wadą serca pod skrajną postacią Zespołu Fallota. Szczegółowa diagnostyka, wykonana w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie (echo serca, cewnikowanie), wykazała u niego brak głównych tętnic płucnych.
Igor żyje dzięki wytworzonym naczyniom obocznym MAPCA's. Nikt nie jest w stanie przewidzieć, na jak długo te naczynia mu starczą Po konsultacjach wyników badań Igora u najlepszych kardiochirurgów w naszym kraju, rodzice dowiedzieli się, że obecnie nie ma możliwości przeprowadzenia korekcji tej wady w Polsce. Wyniki Igora zostały wysłane do prof. Hanley,a w Stanford w USA, który wykonuje jednoczasowo wczesną korekcję tej wady, polegającą na odtworzeniu tętnic płucnych z wielkich naczyń krążenia obocznego (MAPCA's). Koszty takiej operacji w USA są ogromne, dlatego chcielibyśmy prosić wszystkich ludzi dobrej woli o przekazanie 1% swojego podatku na leczenie Igorka na konto Fundacji Serce Dziecka, której jest podopiecznym.

W imieniu Igorka serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom!