Odbyło się Zebranie Zarządu OSP w Wyszynie

W dniu 08.12.2013 roku w naszej strażnicy odbyło się Zebranie Zarządu OSP w Wyszynie.

W zebraniu wzięło udział 12 osób, w tym 11 członków OSP oraz 1 gość.

USTALENIA Z ZEBRANIA

• OSP Wyszyna poczyni starania w celu przeprowadzenia pogadanki dla uczniów: „NIE! Dla czadu”. Termin zostanie uzgodniony z Dyrekcją Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wyszynie.
  • Wyjaśniono zaistniałe nieporozumienie przy wynajmie budynku strażnicy dla potrzeb Sołectwa Ulaszewo-Ludwikowo a reprezentowanego przez Pana Leszka Majczynę.
  • Jednogłośnie podjęto decyzję, że budynek strażnicy zostanie nieodpłatnie wynajęty dla Sołectwa Ulaszewo-Ludwikowo na organizowane przez nich Mikołajki dla dzieci.
  • Uzgodniono, że wieczorek opłatkowy dla członków OSP w Wyszynie odbędzie się w sobotę 21 grudnia 2013 r. o godzinie 1700.
  • Data Zebrania Sprawozdawczego zostanie ustalona w terminie późniejszym.