Zaginął Mieczysław Leszek Ciecharowski - Aktualizacja

W niedzielę, 13 listopada około godz. 10:20 mężczyzna wyszedł z domu i miał udać się do miejscowości Kobierniki. 71-latek ostatni raz widziany był tego samego dnia, w rejonie sklepu w Maszewie Dużym. Mężczyzna do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

001Zaginiony ubrany był w kurtkę koloru żółtego, spodnie ogrodniczki robocze, buty sportowe koloru granatowego, czapkę z daszkiem, koloru czarnego. Zaginiony to mieszkaniec Ulaszewa (gm. Stara Biała). Rysopis: wzrost 171 cm, średnia budowa ciała, włosy krótkie siwe, z łysiną, brak zarostu na twarzy, oczy koloru piwnego, brak uzębienia. Znaki szczególne - na prawej nodze, w okolicy uda tatuaż.
Mężczyzna nie posiadał przy sobie telefonu komórkowego oraz dokumentów.

Ktokolwiek widział zaginionego lub zna miejsce jego pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku: tel. (47) 705-16-00; (47) 705-16-01, pod numerem alarmowym 112 lub udzielić informacji na numer 796-377-493.


AKTUALIZACJA
Po około godzinie trwającej akcji poszukiwawczej odnaleźliśmy zaginionego. Niestety już nie żył.  
Rodzinie składamy najszczersze kondolencje.