Podziękowania dla naszych drużyn

26 czerwca odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze, które były w tym roku wyjątkowo zacięte a naszym zawodnikom Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej do zwycięzcy zabrakło tylko 4,5 pkt.

022 W sobotnie popołudnie 13 sierpnia w naszej strażnicy zebraliśmy się aby podsumować udział naszej jednostki w tegorocznych Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych. Dh Prezes Stanisław Wiśniewski osobiście podziękował członkom naszych drużyn, które pomimo potwornego upału, ambitnie i z dużym zaangażowaniem reprezentowali jednostkę w zawodach. Najmłodsi zawodnicy otrzymali odznaki Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej oraz okolicznościowe statuetki.
Wszystkim wyróżnionym gratulujemy i życzymy dalszych, coraz większych sukcesów w sportowych zmaganiach.

Brązową odznaką MDP zostali uhonorowani:
1. Robert Budnicki,
2. Konrad Dyszkiewicz,
3. Jakub Górzyński,
4. Piotr Kapuściński (s. Michała),
5. Lena Przybylska,
6. Amelia Różańska,
7. Zuzanna Szafrańska.

Srebrną odznakę MDP otrzymali:
1. Patryk Gach,
2. Piotr Kapuściński (s. Grzegorza),
3. Kacper Sochalewski.