Dzień Dziecka ze strażakami

Dzień Dziecka dla naszych najmłodszych jest zawsze wyjątkowy i dorośli robią wszystko, aby został przez dzieci zapamiętany jak najlepiej i jak najdłużej.

006Z tej okazji w dniu 30 maja w odwiedziliśmy przedszkolaków w Samorządowym Przedszkolu w Wyszynie, zaś w dniu 31 maja na terenie Amore Residence - dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 17. Nasi najmłodsi mieli okazję do zapoznania się z wyposażeniem i sprzętem strażackim. Oczywiście największą ciekawość wzbudził samochód pożarniczy, za kierownicą którego każde dziecko miało okazję zasiąść i poczuć się jak prawdziwy strażak. Nasi druhowie zaprezentowali działanie urządzeń gaśniczych, pokazali specjalne ubrania przeciw owadom błonkoskrzydłym i omówili pozostały sprzęt będący na wyposażeniu pojazdu.