Ślub druha Patryka Krajęty i Natalii Sieniawskiej

22 sierpnia 2020 roku na zaproszenie naszego druha Patryka Krajęty i Natalii Sieniawskiej licznie stawiliśmy się na uroczystość zawarcia przez nich Sakramentu Małżeństwa w Kościele pw. św. Jadwigi Królowej Polski w Maszewie Dużym.
009Po uroczystości zaślubin Młoda Para zgodnie z tradycją przeszła pod szpalerem utworzonym przez naszych strażaków i pobrzękującymi toporkami. Po złożeniu życzeń i wręczeniu prezentu poprowadziliśmy Młodą Parę w asyście strażaków na motocyklach i naszym wozem strażackim do Hotelu Podkowa w Maszewie Dużym gdzie zabawa trwała do białego rana.
Niech ten szczególny dzień zostanie w Waszej pamięci jako niezapomniana chwila, a miłość, radość i szczęście towarzyszą Wam przez całe wspólne życie !