Cichy i skromny bohater

To prawdziwi bohaterowie- Honorowi Dawcy Krwi. Dzięlą się najcenniejszym darem nie oczekując zapłaty i pozostając anonimowymi dla tych, którym ratują zdrowie i życie.
005Podczas uroczystego spotkania z okazji Dnia Honorowego Krwiodastwa, na które zaprosił Oddział Rejonowy PCK w Płocku w 100- lecie powstania 22 listopada 2019 r. druh Marcin Gach członek naszej jednostki długoletni Zasłużony Honorowy Krwiodawca został odznaczony odznaką Ministra Zdrowia "HONOROWY DAWCA KRWI ZASŁUŻONY DLA ZDROWIA NARODU".
Dziękujemy za te 30l bezcennego leku krwi- którą do tej pory podzieliłeś się z potrzebującymi i życzymy dużo zdrowia, sukcesów w życiu osobistym i zawodowym byś jeszcze przez długie lata mógł pełnić swoje szlachetne posłannictwo niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.

                                                                       Druhny i druhowie OSP w Wyszynie