Stanowisko Zarządu OSP w Wyszynie w sprawie opublikowanych wpisów na portalu społecznościowym

Stanowisko Zarządu OSP w Wyszynie w sprawie opublikowanych wpisów na portalu społecznościowym

001Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Wyszynie informuje, że strona na popularnym portalu społecznościowym nie jest oficjalną stroną naszej jednostki. Założona została samowolnie, bez zgłoszenia i uzyskania zgody (naruszenie art. 43 Kodeksu Cywilnego) na jej prowadzenie przez członka naszej jednostki, który w ostatnich dniach złożył wniosek o wystąpienie z szeregów OSP. Publikowane na tej stronie artykuły i informacje nigdy nie były konsultowane i autoryzowane przez zarząd. Jednocześnie prosimy wszystkich naszych członków o niepublikowanie wpisów na tej stronie, zwłaszcza dotyczących najnowszych wydarzeń.


"Osoby, które piszą komentarze bez pełnej wiedzy o tym co dzieje się w OSP Wyszyna, proszę o wstrzymanie się ze zbędnymi i nieprawdziwymi wpisami. Działamy zgodnie ze Statutem OSP Wyszyna. Zdarzenia z ostatniego czasu do chwili wyjaśnienia sprawy zobowiązują Zarząd OSP Wyszyna do niekomentowania incydentu, aż o decyzjach Zarządu dowiedzą się zainteresowani. Temat sprawy i wyniki powziętych decyzji zostaną opublikowane na stronie OSP Wyszyna."
Prezes OSP Wyszyna Stanisław Wiśniewski.


W internecie nic nie ginie - zostały zrobione zrzuty ekranowe z tej strony wraz z obraźliwymi wpisami, do których postaramy się odnieść po wyjaśnieniu sprawy. Przewidywany termin to 2 tygodnie (Statut OSP w Wyszynie §22 p.3). Prosimy o cierpliwość i wstrzemięźliwość z ferowaniem wyroków. Jesteśmy pewni, że po zaznajomieniu się ze sprawą, wiele osób źle oceniających działania zarządu zmieni swoje zdanie.

Zarząd OSP w Wyszynie

PS. W przeciągu kilku minut od opublikowania tego artykułu wymieniona wcześniej strona została zamknięta przez jej administratora. Nie będziemy teraz tego komentować. Przyjdzie jeszcze na to czas...