Życzenia Noworoczne

Z nami kolejny rok wypełniony wspólną pracą i wysiłkiem, aby wszyscy nasi mieszkańcy czuli się bezpiecznie i wiedzieli, że zawsze czuwamy i w każdej chwili jesteśmy gotowi nieść pomoc.

001Rok 2018 był rokiem wyjątkowym - obchodziliśmy w nim 100-lecie odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę. W każdym zakątku kraju odbywały się uroczystości związane z tym wielkim dla każdego Polaka wydarzeniem. Także i w naszej jednostce uczciliśmy Jubileuszowy Rok Niepodległości, braliśmy też udział w innych wydarzeniach i obchodach, które miały za zadanie upamiętnić wielu naszych poprzedników, dzięki którym możemy żyć w wolnym kraju.

Wszystkim strażakom, zwłacza tym, którzy biorą bezpośredni udział w działaniach bojowych, życzymy bezpiecznego powrotu do domu. Ze względu na swoją szlachetną i służebną misję wobec społeczeństwa zasługujecie na ogromny szacunek i uznanie. Z wielkim poświęceniem spieszycie na ratunek innym ludziom, podejmując walkę z ogniem i innymi żywiołami. Wszystkim innym strażakom, dzięki którym nasza jednostka może w pełni funkcjonować i osiągać coraz większe sukcesy, pragniemy złożyć najserdeczniejsze podziękowania za pełnioną służbę i życzyć sił oraz motywacji do dalszych działań. Niech Nowy Rok przyniesie Wam, druhny i druhowie, spełnienie marzeń i obfituje optymizmem i wiarą w sens pracy dla naszego wspólnego dobra.

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Wyszynie