Podziękowania od Zarządu dla MDP w Wyszynie

Zarząd uroczyście podziękował naszym młodszym druhom z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, która brała udział w tegorocznych Gminnych Zawodach Sportowo - Pożarniczych.

011

W dn. 29.08.2018 w naszej strażnicy odbyło się spotkanie Zarządu z druhami Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, która w tym roku zdobyła trzecie miejsce w Gminnych Zawodach Sportowo - Pożarniczych.  Wielkie podziękowania dla wszystkich druhów z MDP, którzy nie szczędzili sił i czasu na przygotowania do zawodów. Okolicznościowymi statuetkami i innymi drobiazgami zostali obdarowani druhowie: Gach Michał, Gach Patryk, Jagielski Mateusz, Kapuściński Piotr, Krajenta Michał, Krysiński Miłosz, Skierski Jan, Sochalewski Kacper i Waszkiewicz Kuba. Naszym młodszym kolegom gratulujemy wyniku w zawodach oraz wykazanej wzorowej postawy godnej strażaka.