Obchody Międzynarodowego Dnia Strażaka w Wyszynie

W dniu 3 maja 2013 w przededniu Międzynarodowego Dnia Strażaka w naszej jednostce obchodziliśmy swoje święto.

032Uroczystości rozpoczęły się o godz. 1600 w kościele parafialnym pw. Św. Trójcy w Sikorzu, gdzie mszę św. w intencji wszystkich strażaków odprawił ks. kan. Zygmunt Ignatowski. Tradycyjnie delegacja naszych druhów zapaliła znicze na grobach kolegów, którzy odeszli na wieczną służbę.
Po uroczystościach kościelnych na terenie naszej jednostki odbyło się spotkanie wszystkich naszych członków, na które przybył także Przewodniczący Rady Gminy p. Jan Wrześniewski. Skierował do nas bardzo miłe słowa podziękowania za naszą służbę i życzył sukcesów w przyszłości.
Po części oficjalnej wszyscy przybyli mogli rozkoszować się kaszanką i kiełbasą z grilla.