Świąteczna paczka dla Strażackich Rodzin

Jeszcze nie tak dawno Święta spędzali razem. Teraz jedno z nich odeszło na wieczną służbę, pozostawiając za sobą żal, smutek i pustkę. Jednak koledzy zmarłych strażaków pamiętają o ich rodzinach i chętnie pomogą im w razie trudności.

001We dwoje łatwiej przejść przez życie, zaś codzienne, niemałe i ciągle rosnące koszty utrzymania są mniej uciążliwe. Sytuacja dramatycznie pogarsza się, kiedy jednego z nich zabraknie - teraz już samemu trzeba wszystko opłacać, trudno powiązać koniec z końcem. Nierzadko brakuje na opał, lekarstwa i żywność, a na podwyżkę pensji lub emerytury nie ma co liczyć. Aby choć trochę pomóc rodzinom naszych zmarłych strażaków, z inicjatywy dha Karola Korzeniewskiego, uruchomiliśmy akcję "Świąteczna Paczka dla Strażackich Rodzin". W dniu 6 grudnia paczkami, w których oprócz produktów spożywczych znalazło się miejsce na karty zakupowe do sklepu oraz opłatek, zostało obdarowanych 17 rodzin.

Za okazane wsparcie składamy podziękowania wszystkim darczyńcom oraz firmie Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp.k.