Odszedł na wieczną służbę - dh Ryszard Gozdanek

Z wielkim żalem zawiadamiamy, że w dniu 01.08.2016 roku zmarł nasz kolega - dh Ryszard Gozdanek.

01Po 55 latach służby w Ochotniczej Straży Pożarnej w Wyszynie odszedł nasz kolega - dh Ryszard Gozdanek. Do naszej jednostki wstąpił w roku 1961 i przez te lata wielokrotnie zajmował miejsce Prezesa. Był strażakiem czynnie uczestniczącym w życiu naszej jednostki. Każdy mógł na nim polegać, zaś dh Ryszard chętnie pomagał młodszym kolegom. Jego osoba na zawsze zostanie w naszej pamięci.
W imieniu rodziny informujemy, że uroczystości żałobne odbędą się w dn. 3 sierpnia 2016 roku o godz. 1400 w kościele pw. św Trójcy w Sikorzu.
Zarząd  i członkowie OSP w Wyszynie składają najbliższej rodzinie zmarłego najszczersze kondolencje.