Odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków

W dniu 20 kwietnia 2013 roku o godz. 1900 w naszej strażnicy odbyło się pierwsze w historii naszej jednostki Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków.

010Celem zebrania jest podjęcie uchwały o ustanowienie służebności gruntowej wobec  Mazowieckiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy Ciechanów    w związku z przeprowadzeniem przez teren naszej jednostki gazociągu średniego ciśnienia Ø110 PE. W zebraniu uczestniczyło 39 druhen i druhów, z czego 35 osób uprawnionych do głosowania z ogólnej ilości 68 wszystkich członków zwyczajnych i honorowych. W wyniku jednogłośnego głosowania podjęto uchwałę o ustanowieniu służebności gruntowej. Zarząd OSP w Wyszynie dziękuje wszystkim przybyłym druhnom i druhom.