Zapraszamy na Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków

Po raz pierwszy w historii naszej jednostki zostanie zwołane Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków.

W dniu 11 kwietnia 2013 roku podczas posiedzenia Zarządu OSP w Wyszynie podjęto decyzję o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków, które odbędzie się w naszej strażnicy w dniu 20 kwietnia 2013 r. o godz. 1900. Celem zebrania jest podjęcie uchwały o ustanowienie służebności gruntowej wobec  Mazowieckiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy Ciechanów w związku z przeprowadzeniem gazociągu przez teren naszej jednostki. Zgodnie ze Statutem OSP w Wyszynie do ważności uchwał Walnego Zebrania konieczna jest obecność, co najmniej ½ ogólnej liczby członków zwyczajnych i honorowych OSP. W razie nieodbycia się walnego zebrania w pierwszym terminie z powodu braku wymaganej liczby członków, przed upływem 14 dni zostanie ponownie zwołane walne zebranie według tego samego porządku obrad.